skip to Main Content
LINK BUILDING

Marketing szeptany na forach

Szukasz linków z forów internetowych do promocji strony internetowej i oferowanych na niej produktów lub usług? Dostarczymy linki ze starannie dobranych forów i postów tematycznie powiązanych z linkowaną stroną. Skutecznie buduj pozycje w wynikach wyszukiwania. Znajdziemy odpowiednie miejsce na Twoje linki.

Napisz do nas
Nasza oferta publikacji

Dostarczamy linki których potrzebujesz.

Fora internetowe to popularny sposób wymiany informacji na zróżnicowane tematy. Często zawierają gotowe poradniki, rozwiązania lub rozmowy nakierowujące na rozwiązanie konkretnego problemu. Nie są to lokalizacje tworzone typowo pod linki. Fora to naturalne źródła wypełnione unikalną treścią. Są to również źródła z których można pozyskać mocne linki realizując marketing szeptany.

  • Dla pozycjonowania własnej strony. Marketing szeptany wykorzystaj do linkowania swojej strony. Zyskujesz odnośniki, ale też promocję produktów lub usług.
  • Do podlinkowania artykułów sponsorowanych. W postach na forach możemy polecać i linkować artykuły sponsorowane które chcesz wzmocnić,
  • Dostarczymy mocne linki z polskich lub zagranicznych forów. Piszemy długie posty i dobieramy wątki tematycznie powiązane z linkowaną stroną.

Linki z polskich forów

Dostarczamy linki realizując marketing szeptany na polskich forach internetowych. Korzystamy ze starannie dobranych, często popularnych i dobrze moderowanych forów internetowych tak aby pozyskać wartościowe odnośniki oraz potencjalny ruch.

Linki z forów zagranicznych

Pozyskujemy linki z zagranicznych forów internetowych w języku angielskim lub niemieckim. Możemy skutecznie podlinkować stronę z treścią w języku angielskim (linki ENG) oraz niemieckojęzyczną witrynę internetową (linki DE). Dostarczymy zagraniczne linki.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

Cały proces zamówienia i realizacji można opisać w kilku prostych krokach. Sprawdź jakie to proste, skontaktuj się z nami i ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE poprzez wiadomość e-mail.

Nienachalna szeptanka

Udzielamy się w wybranych wątkach i poprzez wypowiedzi ukierunkowane na dany produkt, usługę lub artykuł pozyskujemy wartościowe linki z forów do promowanej strony internetowej. Dodajemy wyważony, unikalny content i pozyskujemy link.

Tematycznie dopasowane tematy

Staramy się udzielać w tematach najlepiej tematycznie dopasowanych do linkowanej strony. Jest to jednak usługa SEO ukierunkowana na pozyskanie linków tym samym dobierane domeny muszą mieć wartość, a wątki nie mogą być farmami odnośników.

Odpowiedni dobór miejsc

Często korzystamy z forów internetowych które w sieci mają już wyrobioną pozytywną renomę. Zaletą pozyskiwanie linków z tematów na popularnych forach internetowych jest niewątpliwie możliwość pozyskania bezpośredniego ruchu referral.

Pomocne informacje lub rekomendacje

Sugerując, że warto korzystać z konkretnego produktu lub nawet wspominając o jego wykorzystaniu w określonej sytuacji uzyskujemy dodatkową wartość – Internauta czytając wątek moze przejść z forum po linku do promowanej strony internetowej.

Cennik marketingu szeptanego - ile to kosztuje?

Jesteśmy elastyczni. Prześlij do nas zlecenie – adres strony lub adresy stron i dopasowane słowa kluczowe. Marketing szeptany na forach wykorzystać możesz również jako podlinkowanie i wzmocnienie artykułów sponsorowanych. Dostosujemy się do Twoich wymagań. Stworzymy linki których potrzebujesz.

Linki z postów (PL)
140 pln/ 20 postów
Koszt brutto 10 linków z postów na forach internetowych.
Linki z postów (PL)
280 pln/ 40 postów
Koszt brutto 40 linków z postów na forach internetowych.
Linki z postów (PL)
640 pln/ 100 wpisów
Koszt brutto 100 linków z postów na forach internetowych.
Linki z postów (ENG, DE)
220 pln/ 20 postów
Koszt brutto pojedynczej publikacji na wybranym portalu. Do każdej publikacji należy przygotować unikalny tekst.
Linki z postów (ENG, DE)
440 pln/ 40 postów
Koszt brutto pojedynczej publikacji wraz z przygotowaniem przez nas unikalnych treści w tematyce linkowanej strony.
Linki z postów (ENG, DE)
1000 pln/ 100 wpisów
Koszt brutto dziecięciu publikacji wraz z przygotowaniem przez nas unikalnych treści w tematyce linkowanej strony.
Oferta linkowania z forów

Linki z postów na forach

Tworzymy unikalne treści dołączając do tematów powiązanych z linkowaną strona internetową. Dodajemy naszą wartość pisząc unikalne posty odpowiadające na pytanie, sugerujące rozwiązanie, lub polecające konkretną drogę. Publikujemy kilka zdań dotyczących wykorzystania danego produktu i sugerujemy gdzie można go zakupić pozostawiają aktywny link. Nasze posty często pełnią funkcję pomocy w znalezieniu produktu lub usługi. Do marketingu szeptanego na forach wykorzystujemy często konta z historią czyli takie które mają już określony staż, są zaufane.

Wzmocnienie artykułów sponsorowanych

Podlinkowanie artykułów sponsorowanych

Linki z for w internetowych można wykorzystać również do podlinkowania artykułów sponsorowanych. Szczególnie tych które dodane zostały do wysokiej jakości lokalizacji. Tworzymy wtedy posty polecające lekturę danego artykułu jako przydatne informacje lub odpowiedź na pytanie w danym wątku. Podlinkowanie artykułów z odpowiednio dobranych forów internetowych to nie tylko sposób na ich szybsza indeksacje ale przede wszystkim wzmocnienie linków z artykułów sponsorowanych.

Linki zagraniczne

Zagraniczne linki ENG lub DE

Dysponujemy rozłobuzowaną bazą zagranicznych forów internetowych na których mamy i prowadzimy aktywne konta. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do promowanych tematów. Jeśli nasze miejsca to za mało – znajdziemy dla Ciebie nowe lokalizacje z których warto pozyskać odnośniki i potencjalnie ruch referral. Zdobędziemy dla Ciebie wartościowe linki z zagranicznych forów internetowych jeśli Twoja strona jest przeznaczona dla anglojęzycznych lub niemieckojęzycznych odbiorców.

FAQ - czyli pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy wszystkie wpisy tworzone są ręcznie?

Naturalnie. Nasza oferta realizowana jest w całości ręcznie. Dobieramy optymalne miejsca z własnej listy lokalizacji lub wyszukujemy nowe fora pod linki i tworzymy na nich unikalne treści. Nie boimy się dobrze moderowanych forów – preferujemy takie domeny ponieważ zostawiając na nich odnośnik mamy pewność, że dany temat nie zostanie zalany spamem i tym samym utworzy przez nas post z linkiem nie zostanie po czasie w niekorzystnym otoczeniu.

W jakich językach realizujecie linkowanie zagraniczne?

Zagraniczne linki pozyskujemy przede wszystkim z forów ENG, DE i RU. Jesteśmy jednak otwarci na nowe wyzwania. Jeśli Twój projekt dotyczy linkowania w innym języku skontaktuj się z nami – sprawdzimy, może będziemy w stanie pomóc.

Czy można z forów podlinkować artykuły sponsorowane?

Tak. Realizowany przez nas marketing szeptany można wykorzystać jako podlinkowanie artykułu sponsorowanego lub wielu różnych artykułów sponsorowanych w tej samej lub zbliżonej tematyce. Dopasujemy odpowiednie lokalizacje, tematy. Tworząc treści na forach będziemy lokować linki do artykułów sponsorowanych w postach jako odpowiedź na konkretne pytanie, dodatkowe informacje w danym zagadnieniu lub rekomendacja.

Czy jakieś linki po czasie znikają?

Szeptanka na forach internetowych wiąże się z wykorzystaniem lokalizacji które są publiczne, ogólnodostępne. Fora internetowe nie są naszą własnością. Nie mamy więc nad nimi pełnej kontroli. Naturalnie może wystąpić sytuacja w które dany temat lub post zostanie usunięty. Skontaktuj się wtedy z nami o ile od raportu nie opłynęły 2, 3 lub 4 lata.

Back To Top